فرار در سراسر شب

عکسی از فیلم فرار در سراسر شب

فرار در سراسر شب-جوم کولت سرا

فرار در سراسر شب

نام لاتین:  Run All Night

ژانر: اکشن

کارگردان: جوم کولت سرا

بازیگران: لیام نیسن، اد هریس، جوئل کینامان و بوید هلبروک

مدت زمان فیلم: ۱۱۴ دقیقه

محصول: آمریکا

تاریخ انتشار: ۱۳ مارس ۲۰۱۵

خلاصه داستان: جیمی، یک آدمکش حرفه ای الکلی با گذشته ای تیره و تار زیر فشار عذاب وجدان به دلیل خلاف های گذشته کریسمس بسیار تلخی را می گذراند و تنها دلداری دهنده اش “شان” رئیس و دوست از دوران کودکی اش است.مایک، پسر جیمی که از پدرش دوری می کند یک مشت زن بازنشسته است که به احیای بچه های سیاهپوست محلات فقیر و پر خطر نیویورک کمک می کند و با رانندگی لیموزین روزگار می گذراند، اما آخرین مشتری هایش دو آلبانیایی قاچاقچی مواد مخدر که معامله ی بدی با دنی پسر نازپرورده شان انجام داده اند، مایک را به مخمصه ای می اندازند که شاید تنها جیمی منجی اش باشد.

نظر منتقدان

کنت توران (لس‌آنجلس‌تایمز): فیلم که مملو از المان‌هایی است که می‌شناسیم، تجربه‌ی تقریبا متفاوتی را ارائه می‌دهد. فرار در سراسر شب موفق می‌شود نفس‌تان را حبس کند، اما درنهایت ببینده را تشنه‌ رها می‌کند.

تاد مک‌کارتی (هالیوود ریپورتر): داستان همه‌ی کاراکترها را در طول شب به‌طرز دیوانه‌واری در حرکت نگه می‌دارد، به حدی که شاید بتوان به سادگی اسم فیلم را «بدون‌توقف ۲» گذاشت.

کایل اندرسون (اینترتینمنت ویکلی): متاسفانه، فرار در سراسر شب در پرده‌ی سوم سرعتش را از دست می‌دهد و وقتی رویارویی نهایی از راه می‌رسد، کاملا از نفس می‌افتد.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *